Zobrazit den:
| Pondělí, 24. červen 2019 |
Globální událost
Organizace ZZ - Umělecký kovář
 Organizace ZZ - Umělecký kovář 24.6.2019
Globální událost
Organizace dne 24. června 2019
 

Organizace dne 24. června 2019

Třída

Pedagogický dozor

Místo akce

1. AB

AK, HR

Žítková

1. E

MZ, MM

Žítková

1. PT, 3. B

PO, ZD

Znojmo

1.R2

KU, Kb

1. Z

VA

Žítková

2. B

TP, BO

Znojmo

2. E

HU

Znojmo

2. K

LI

Žítková

1.R1; 2. R2

RY, Bl

2. Z

MD

Znojmo

3. K

Ps

Žítková

ŽÍTKOVÁ – zodpovídá Mgr. Aleš Mazúrek

Odjezd

Věci s sebou

Návrat

ZNOJMO – zodpovídá Mgr. Irena Pořízková

Odjezd: 8.00 od zimního stadionu – dva autobusy- objednány

Věci s sebou: OP a kartičku zdravotní pojišťovny, pití, svačina

Návrat: asi 17.00 na autobusové nádraží v Uh. Hradišti, potom u zimního stadionu

PRÁCE – PROJEKT VELUX – zodpovídá Mgr. Vladimír Ptáček, MBA

Grebeň Petr

Ing. Hamřík Ladislav

Jedovnický Michal

Kuchař Radoslav

Maceček David

Mgr Zetík Petr

Ing. Zetík Václav

Probíhající události:

Globální událost
Harmonogram červen 2019
Pondělí, 3. červen, 04:25 » Pátek, 28. červen, 07:25
 

HARMONOGRAM ČERVEN 2019

 

3. června  - pedagogická rada tříd 2. D, 3. E a 3. Z

- poslední vyučovací den tříd 3. ZUK a 2. D  

- ZZ PZK (písemná zkouška) 3. K – PaedDr. Luxová,
Mgr. Ptáček, MBA

- ZZ PRZK (praktická zkouška) 2.R2 – Mgr. Ryšavá,
PaedDr. Luxová

4. června - ZZ PZK (písemná zkouška) 2. D, 3. E, 3. Z – PaedDr. Luxová, Mgr. Ptáček, MBA

 - schůzka rodičů a žáků 1. ročníků 2019/20 maturitních oborů – A. Švecová, PaedDr. Luxová

4. – 5. června - ZZ PRZK 3. K – PaedDr. Luxová, Mgr. Ptáček, MBA

5. června  - ZZ PRZK 2. D E a 3. EE + Es – PaedDr. Luxová, Mgr. Ptáček, MBA

 - schůzka rodičů a žáků 1. ročníků 2019/20 učebních oborů – A. Švecová, PaedDr. Luxová

5. – 6. června - ZZ PRZK 2. DES, 3. Z (bez UK), 3. EKN – PaedDr. Luxová,

 Mgr. Ptáček, MBA

4. – 7. června - přípravné období třídy 2.R2

3. – 14. června - praxe 3. B - Mgr. Ptáček, MBA

6. – 11. června - přípravné období třídy 3. K

7. června - poslední vyučovací den tříd 3. E a 3. Z

10. června - ZZ ÚZ třídy 2.R2 – Mgr. Ryšavá, PaedDr. Luxová, TU

 - schůzka žáků 1. ročníku 2019/20 kombinovaného studia –

 A. Švecová, PaedDr. Luxová

10. – 13. června - přípravné období tříd 2. D, 3. E a 3. Z

12. června  - ZZ ÚZ třídy 3. K – Mgr. Psotná, PaedDr. Luxová

14. června  - ZZ ÚZ tříd 2. D, 3. E a 3. Z - PaedDr. Luxová, Mgr. Ptáček, MBA, TU

18. června - výlet 2. K – Mgr. Libosvárová

18. – 20. června  - výlet 1.R1, 2.R2 – Mgr Ryšavá, L. Balogová

18. – 21. června - přípravné období třídy 3. ZUK

19. června -exkurze Buchlovice 1.R2 – Mgr. Kučerová

20. – 21. června - výlet třídy 2. B – Mgr. Tvrdoňová, Ing. Mahdalová

21. června  - 8.00 hodin den třídního učitele – PaedDr. Luxová, TU

- 10.00 hodin pedagogická rada, uč. 2.2 – PaedDr. Luxová,
Mgr. Ptáček, MBA

24. června - ZZ ÚZ třídy 3. ZUK – PaedDr. Luxová, Mgr. Ptáček, MBA, TU

 - exkurze Znojmo – Mgr. Tvrdoňová (viz rozpis)

 - Žítková – sportovně branný den – Mgr. Mazúrek (viz rozpis)

25. června - vydání závěrečného vysvědčení, ukončení školního roku – PaedDr. Luxová, Mgr. Ptáček, MBA; TU

26. června - volno ředitele školy pro žáky

27. června - volno ředitele školy pro žáky

 

28. června - volno ředitele školy pro žáky

Typy událostí

Zobrazit měsíce

Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31