Zobrazit den:
| Středa, 24. duben 2019 |
Globální událost
MZ 2019 jaro PRZK z ODV tříd 2. PT a 3.M
 

MZ 2019 jaro PRZK z odborných předmětů tříd 2. PT a 3. M

dne 24. dubna 2019

3. M obor 64-41-L/51 Podnikání

Zahájení: 7,30 hodin

Místo konání:  učebna 2.3; 2.4 

Pedagogický dozor: dle rozpisu

 

Žáci 1. Bránka Jiří

 2. Hráčková Lucie

 3. Kolář Jiří

 4. Navrátil Petr 

2. PT obor 23-43-L/51 Provozní technika

Zahájení: 7,30 hodin

Místo konání:  učebna 2.3

Pedagogický dozor: dle rozpisu

Žáci 1. Kročil Michal

 2. Rapant Marcel

 

 

Rozpis dozorů v učebnách

Učebna

7.30 – 8.00

8.00 – 8.50

8.50 – 9.40

9.40 – 10.40

10.40 – 11.30

11.30 – 12.00

2.3

Pt

BO

Pt

MD

LI

BO

2.4

-

ZD, MM

MM

-

-

-

Žáci 1. Lukáš Petr

 2. Skopal – Procházka Jakub

 

Rozpis dozorů v učebnách

Učebna

7.30 – 8.00

8.00 – 8.50

8.50 – 9.40

9.40 – 10.40

10.40 – 11.30

11.30 – 12.20

12.20 – 13.00

2.3

Pt

BO

Pt

MD

LI

BO

Pt

2.4

-

ZD, MM

MM

-

-

-

-

Povinné vybavení ke zkoušce: (žáci si přinesou):

průkaz totožnosti - OP (cestovní pas),

psací a rýsovací pomůcky,

kalkulačku (ne mobilní telefon).

Během konání zkoušky platí zákaz používání mobilních telefonů a jakýchkoliv jiných neschválených elektronických zařízení. 

Probíhající události:

Globální událost
MZ 2019 jaro PRZK z ODV 4.B
Úterý, 23. duben, 05:00 » 14:00
 

MZ 2019 jaro PRZK z odborných předmětů

dne 23. – 24. dubna 2019

třída 4. B obor 23-44-L/01 Mechanik strojů a zařízení

Zahájení zkoušky: 7,00 hodin

Pedagogický dozor: Mgr. Petr Zetík

Místo konání: učebna ODV S4.2 a S4.3 

Časový harmonogram:

23. 4. 2019

7:00 - 7:30

Zadání práce

učebna S4.3

30 minut

23. 4. 2019

7:30 - 11:00

Technická příprava výroby

učebna S4.3

3,5 hodiny

23. 4. 2019

11:00 - 11:30

Oběd

30 minut

23. 4. 2019

11:30 - 13:30

Technická příprava výroby

učebna S4.3

2 hodiny

24. 4. 2019

7:00 - 11:00

Praktická příprava a výroba

učebna S4.2

4 hodiny

24. 4. 2019

11:00 - 11:30

Oběd

30 minut

24. 4. 2019

11:30 - 13:30

Praktická příprava a výroba

učebna S4.2

2 hodiny

Seznam žáků:

1. Bílek David 7. Rančík Jan

2. Hubáček Jiří 8. Smutek Michal

3. Jašek Adam  9. Szkibik Jan

4. Kadlček Adam 10. Šišmiš Patrik

5. Korček Filip 11. Vávra Štěpán

6. Přikryl Filip   

23. 4. 2019

7:00 - 7:30

Zadání práce

učebna S4.3

30 minut

23. 4. 2019

7:30 - 11:00

Technická příprava výroby

učebna S4.3

3,5 hodiny

23. 4. 2019

11:00 - 11:30

Oběd

30 minut

23. 4. 2019

11:30 - 15:00

Technická příprava výroby

učebna S4.3

3,5 hodiny

24. 4. 2019

7:00 - 11:00

Praktická příprava a výroba

učebna S4.2

4 hodiny

24. 4. 2019

11:00 - 11:30

Oběd

30 minut

24. 4. 2019

11:30 - 15:00

Praktická příprava a výroba

učebna S4.2

3,5 hodiny

Seznam žáků: 

 1. Popelka Michal

Povinné vybavení ke zkoušce: (žáci si přinesou):

průkaz totožnosti - OP (cestovní pas),

pracovní oděv a obuv,

psací a rýsovací pomůcky,

kalkulačku (ne mobilní telefon).

Během konání zkoušky platí zákaz používání mobilních telefonů a jakýchkoliv jiných neschválených elektronických zařízení.  

Typy událostí

Zobrazit měsíce

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 Dnes Středa, 24. duben 24 25 26 27 28
29 30      
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31