Nadcházející události:
Globální událost
Harmonogram září 2019
Čtvrtek, 5. září, 03:10 » Úterý, 1. říjen, 14:10
 

HARMONOGRAM ZÁŘÍ 2019

2. září - zahájení výuky denního studia – PaedDr. Luxová

- bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

2. - 6. září - MZ – společná část (DT a PP) – PaedDr. Luxová

2. – 13. září - výuka denního studia dle upraveného rozvrhu hodin – PaedDr. Luxová; Mgr. Ptáček, MBA

3. září - ZZ – písemná část – PaedDr. Luxová

- den TU – adaptační den 1. AB, 1. E, 1. P, 1. R1, 1. R2, 1. Z, 2, AB, 2. E, 2. PT, 2. R2, 2. Z

- bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

3. – 13. září - praxe 4. B – Mgr. Vladimír Ptáček, MBA

- ODV 3. E, 3. Z – Mgr. Vladimír Ptáček, MBA

4. září - BOZP, PO, exkurze MESIT – 1. ročníky

- bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

- zahájení výuky kombinovaného studia 1. D – Mgr. Vladimír Ptáček, MBA

4. – 5. září - ZZ – praktická část - Mgr. Ptáček, MBA; PaedDr. Luxová

5. září - bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

- adaptační den 1. AB, 1. PT – Mgr. Adámková, Mgr. Hubáčková

- terénní exkurze Rochus 1. Z – Mgr. Pořízková

- zahájení výuky kombinovaného studia 2. D – Mgr. Ptáček, MBA

- bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

5. – 6. září - MZ – praktická část 4. B - Mgr. Ptáček, MBA; PaedDr. Luxová

9. září - výuka večerního studia dle řádného rozvrhu hodin – PaedDr. Luxová

- den TU – adaptační den 3. K

10. září - ZZ ústní část – Mgr. Vladimír Ptáček, MBA; PaedDr. Luxová

- terénní exkurze Rochus 1. AB, 1. E – Mgr. Pořízková

9. – 13. září - praxe 2. PT – PaedDr. Luxová, Mgr. Pořízková

- škola v přírodě 1.R1, 1.R2 – Mgr. Ryšavá

11. – 13. září - ústní část MZ – PaedDr. Luxová; Mgr. Ptáček, MBA

16. září - výuka denního studia dle řádného rozvrhu hodin – PaedDr. Luxová

23. září - bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

26. září - porada TU 14.30, uč. 2.2 – PaedDr. Luxová

- provozní porada 15.00, uč. 2.2 – PaedDr. Luxová

- třídní schůzky rodičů 1. ročníků viz rozpis, začátek 15.30 hodin

30. září - zveřejnění seznamu literárních děl k MZ – Mgr. Horčičková

Globální událost
Harmonogram říjen 2019
Úterý, 1. říjen, 09:20 » Čtvrtek, 31. říjen, 09:20
 

HARMONOGRAM ŘÍJEN 2019

- 72 hodin, celostátní akce EVVO – Mgr. Pořízková

- ekologický den 1. ročníky – Mgr. Pořízková

 - exkurze po historických památkách UH 2. R2 – Mgr. Kučerová

 - projekt Na hraně 1. AB – Mgr. Hubáčková

 - přednáška Hazardní hry 1. E, 1. Z, 2. E – Mgr. Hubáčková

 - exkurze St. Město Baťův kanál 1. R1 a 1. R2 - Mgr. Ryšavá

 - exkurze vysílač Topolná – Ing. Hamřík

 - exkurze Osvětim, Velké Losiny, Králíky – Mgr. Horčičková

 - MSV Brno – Ing. Zetík P., Bc. Vaculík

 - exkurze MESIT machining – Bc. Vaculík

1. října - exkurze Volkswagen Bratislava 2. T, 4. B, 3. E - Ing. Burda, Mgr.

 Pořízková, Mgr. Hubáčková

3. října - exkurze Volkswagen Bratislava 3. B, 3. K, 3. Z – Ing. Mahdalová, Mgr.  Tvrdoňová, Bc. Jabůrek

9. října - bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

15. října - provozní porada 14.30 hod., uč. 2.2 - PaedDr. Luxová,
 Mgr. Ptáček, MBA

 - porada třídních učitelů, uč. 2.2 - PaedDr. Luxová

22. – 25. října  - Gaudeamus Brno 2. PT, 4. B – Mgr. Hubáčková

29. – 30. října - podzimní prázdniny

31. října - bloková výuka večerního studia – PaedDr. Luxová

Typy událostí

Zobrazit měsíce

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 Dnes Čtvrtek, 19. září 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31